GELINLIK ALISVERISI ICIN EN IYI IPUCLARI

Birçok gelin için doğru elbiseyi bulmak, düğün planlamasının en heyecan verici kısmıdır. Ama  alışverişe başlamak için hevesli olmanız ve mükemmel kıyafetinizi hayal etmeniz, herhangi bir hazırlık süreci olmadan, hazır olduğunuz anlamına gelmez! Her şeyi olabildiğince sorunsuz ve zevkli bir hale getirmek için size en iyi ipuçlarını verecegiz.

Öncelikle bir fiyat araligi belirlediniz mi?

Aramanıza ne zaman ve nerede başlayacağınıza emin misiniz?

Çok fazla araştırma yaptıniz mı?

Kiminle birlikte gideceginizi biliyor musunuz?

 

 

Bunlar elbise bulma yolculuğuna başlamadan önce dikkate alınması gereken tüm önemli sorular. Ek olarak,randevularınızı en iyi şekilde nasıl kullanmanız gerektiği ve diğer şeylerin yanı sıra nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmek sizin çıkarınıza olacaktır. Bu kılavuz, size bilmeniz gereken her şey ve beklemediğiniz sorunlari nasil asacaginiz hakkında sizi uyaracak.

 

Internet, ilk adimlariniz icin harika kaynak. Sadece gelinlik resmi galerileri olan binlerce harika site değil, aynı zamanda elbiselerin formlari hakkinda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Boylece aradiginiz elbisenin özelliklerini daralttın, ilham almak için bu öğeleri bir araya getirin.

 

Gelinlik bakmak icin magazalara girmeden önce, ne tür bir elbise istediğinizi düşünun. Dergilere göz atın ve fikirler için Pinterest panolarına bakmayi unutmayin. Detaylar, kumaş örnekleri ve sevdiğiniz başka şeyleri saklayabileceğiniz bir klasörü olusturun ve telefonunuz veya tabletinizi Pinterest panoları arasına katilmak için kullanın.

 

Elbiseleri denemenin heyecanı içinde, birçok gelin, onunla  yürümek, oturmak ve dans etmek zorunda olduklarını unuturlar. Elbisenizin tarzı ve görünümü önemlidir, ancak hareket edebilmek de oldukça önemli!

 

Gelinliginizi sadece elbiseden ibaret olarak dusunmeyin. Duvak, ayakkabı ve mücevher gibi aksesuarlar icin de belli bir butce ayirin. Bu ürünlerin fiyatlari için biraz araştırma yapın.

Saç ve makyaj bütçesini de unutmayın. Düğündeki görünümünüzu bir butun olarak  dusunun. Eger butceniz konusunda sikinti yasiyorsaniz gelinlik için klasik veya sade bir tasarım seçebilirsiniz. Cunku boncuk ve nakış gibi dekoratif unsurlar elbisenin fiyatını arttırır. Daha sade  bir elbise satın alırsanız, görünümünüzü süslemek için aksesuarlar kullanabilirsiniz.

 

Arkadaşiniz ya da ailenizden  biri olsun,  birkaç kişinin size alisveris surecinde eslik etmesini isteyebilirsiniz. Randevularınızda birisinin sizinle olması çok değerli. Çok fazla insan davet etmemeye çalışin. Çelişen görüşler,  yardımdan daha kafa karıştırıcı olabilir.

You may also like