Hakkımızda

Nova Bella, Sanatın Modaya Bakan Yüzü

Biz Kimiz

Nişantaşı’ndan tüm Dünyaya Mutluluk Gönderiyoruz..

Haute Couture & Özel Koleksiyon

Konseptini moda oluşturma olarak tanımlayan, moda tasarımında yaratıcı, heyecan verici ve kendine özgü bir tarz ile yükselen bir değerdir Nova Bella…

Daha önce görmediğiniz benzersiz stil ve nakışları ile Harikulade ayrıntılı, nefes kesen gelinlikleri Nişantaşı’nda sizleri bekliyor.

Şık, romantik ve geleneksel

Nova Bella, değerli taşlar ve narin danteller ile büyüleyici bir koleksiyon sunuyor. Her düğün veya Couture elbise için uygun kumaş, özel dikiş, farklı desenlerle zenginleştirilmiş profesyonel moda tasarımları sizlere hitap ediyor.

Zarif detaylar, size özel ayrıntılar

Nova Bella Gelinliklerinde; organze tül, dantel gibi kadınsı ve katmanlı sade malzeme kullanımı ile farklı dokuları hissedebilirsiniz.

Neden Nova Bella

Gelinlik tasarımı, sanatsal vizyonun gelişimi ve güncel moda tasarımlarının yakından takip edilmesi ile mümkündür.

Modanın kalbi Nişantaşı’nda en yeni moda trendlerini sizlere sunan Nova Bella, her gelinin ilk randevudan teslim süresine kadar ki beklentilerini fazlası ile karşılayarak onları bu en güzel günlerine eksiksiz olarak hazırlamaktadır.

Nasıl çalışırız

Gelinlik stili

Tercihiniz doğrultusunda size özel profesyonel seçim ve doğru yönlendirmeler ile mükemmel gelinliğinizi belirlersiniz.

Gelinlik tasarımı

Seçilen model üzerinde desen tasarımı, şekil ve zarafet ekleme, mükemmel uyum için kumaş ve süslemeleri de dâhil olmak üzere özgün tasarımınız hazır olur.

İşlemeler

Gelinliğiniz, el boncuk, inci ve değerli taşların uygulanması, dantel, plise, kapitone ve şerit bezemeler gibi isteğe özel tüm detaylar modele uygulanarak süreç tamamlanır.

Kurucunun Mesajı

Moda, tarihi yeniden keşfetmek ve tasarım ilkelerini sil baştan tekrar tekrar oluşturmaktır. Nova Bella, modern gelinlik tasarımları etkileyen ve modern stilleri, yaygın olan unsurları gelinlerinde uygulayarak size eşsiz bir deneyim sunuyor. Sizde Nova Bella ile fark yaratabilirsiniz.

Mustafa Karakaya