2018 GELINLERINE SAÇ MODELLERI

Düğün günü, bir insanın hayatının en önemli günlerinden biridir, çünkü sevdiğiniz kisi ile hayatiniz birlesir. Bu özel gün hem erkekler hem de kadınlar için özel olsa itiraf edelim ki, kadınlar için hazırlıklar daha fazla dikkat gerektiren karmaşık bir süreçtir . Sonuçta, kolay değil; saç, makyaj, düğün kıyafeti ve mücevher …

Bu önemli hazırlıklar arasında  gelinlik kadar önemli bir şey varsa, gelinin saçidir.  Çünkü saç stili düğün elbisesini  ve gelinin güzelliğini ön plana çıkartacaktır. Bu sebeple, düğün sezonu yaklaştıkça 2018 için en çok tercih edilen gelin saç modelleri hakkinda bir takim önerileri yazimizda bulabilirsiniz. Bu saç modellerinin çoğunu bu yaz göreceksiniz.

Bu yılin trendi siki toplanmis  topuzlardan oldukça uzak. Saçınızı toplamayi  tercih ederseniz, basit ve hafif dağınık bir topuz tercih edebilirsiniz. Dahası, bu klasik gelin saç modeli neredeyse her elbiseye uygun olacaktir.

Uzun saçlarınız varsa, gelin saç modelleri arasında örgülü modeller de seçebilirsiniz. Üstelik 2018 yılında da oldukça popüler. Bu nedenle, duvak ile kullanabileceğiniz örgülü bir saç modeli sizi hayallerinizin gelini haline getirebilir.

 

Son birkaç yıldır trend olan çiçekli aksesuarlar 2018 gelinlik modellerine renk katmaya devam ediyor. Bu sene saç modelleri arasında en çok göreceğiniz şey, stil ve doğallık katacak saç aksesuarları ve taclar.

Dalgali uzun saçlı, doğal görünümlü bir gelin olmak isteyen kadınların ilk tercihi saclari acik birakmaktir. Katılıyorum ki, bu saç stilini yaz aylarında seçmek biraz cesaret gerektiriyor. Ancak, 2018 yılında hala moda olan ve hala geçerliliğini koruyan bir gelin saç stili olduğunu hatırlamak önemlidir.

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap