2019 GELINLIK TRENDLERI

Sizin için 2019 gelinlik trendlerini seçtik. En yeni gelin modasını benimsemek ve düğün gününüze uyarlamak için aşağıdaki seçtiklerimize göz atın!

ASIL VE ZARIF

2019 gelinlik trendinin ardındaki asil ve zarif dokunuşlar ilham kaynağımız! Tasarımcılarımız, kraliyet temasını benimseyen savurgan boncuk ve nakışlar ağır, lüks ipek ve saten ve narin danteller ile elbiseleri süslemeye devam ediyor. Görünüşü tamamlamak için, uzun kuyruklar ve duvaklar da olmaz olmaz parçalar. Büyük gününde bir prenses gibi hissetmek isteyen gelinler,  2019 sizin için vazgeçilmez bir yıl!

ÇİÇEKLER VE ÇİÇEK DESENLERI

Önceki yılların doğa temalarına kıyasla 2019’un hepsi çiçek! Belden ve omuzdan süzülen üç boyutlu çiçeklerden, beyaz çiçek desenli kumaşlara ve boncuklu çiçek desenlerine kadar, en iyi süslemeler… Rustik temalı düğünlerden modern, minimalist görünümlere kadar çiçek etkisi gelinliklerin hepsini ele geçirdi.

 

UZUN KOLLAR

Uzun süredir, dantel kollar oldukça popülerdi, buna gelinler hala kullanma şansına sahipler! Gelinlik arama sırasında elbette her gelinlin favori bir modeli vardir, Bu modele uzun kollar, v yakalar uyarlanırsa istenilen kadınsı çizgi kolaylıkla yakalanabilir. Bu gelinlikler gelenek, sofistike ve cazibenin inanılmaz bir karışımıdır.

BÜYÜK ETEKLER

Geleneksel büyük etekli elbiseler her zaman düğün mevsiminin bir parçasıdır. Prenses modeller seçenekleri havali tül katmanlarından, pürüzsüz şık satenlere kadar uzanıyor. Bazıları elbette daha minimal, ancak detayların tümü  yoğun boncuk işler veya hassas dantel katmanlarıyla vurgulanabilir. ÇOK , çok resmi ve geleneksel veya eğlenceli, seksi ve modern olabilir!

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap