BASİT DÜĞÜN ELBİSESİ

Mükemmel ve muhteşem bir gelin olmak için harika eteklere ve hacılara ihtiyacımız var mı? Zarif görünüm ve minimalist çizgiler, basit bir gelin elbisesini, büyük bir gün için klasik, çok yönlü ve çarpıcı bir görünüm arayan gelinler için güzel bir seçim haline getirir. Modern gelinler ve sade gelinlikler için mevcut olan çeşitli stil ve estetik, her gelinin imajını tamamlar. Madde bir gelinlik ise, mevcut seçenekler sınırsızdır. Ve her mevsimsel yeni trend, gelinler mükemmel olanı seçmek ister. Bununla birlikte, modası geçmiş olabilecek basit ama klasik bir gelinlik her zaman çekici.

Bu tür gelinlikler genellikle az süslemeli veya süslemesiz minimal dekoratif bir görünüme sahiptir. Ancak, basit bir elbiseye sahip olmak masum ve alçak gönüllü, sıkıcı veya düz olmanız gerektiği anlamına gelmez. İşte düz gelinlikleri kendiniz için özel bir şekle getirmek için bazı ipuçları! Görünümünüze gerçek bir klasik detay eklemek için saten veya dantel eldivenler kullanmaya çalışın veya zarif ve sofistike görünen ayrıntılı eldivenlerle modern bir yaklaşım benimseyin. Bununla birlikte, aksesuarlarla koşmaktan kaçının, basit bir elbise lüksü, tasarımcı görünümü ve hissi vermek için dikkatlice seçilmiş bir veya iki parça seçin.

Kare, kolsuz veya yüksek yaka gibi farklı yakaları deneyin ve zarif bir görünüm için dantel ile süsleyin. Boncuklar, payetler ve dantel ile karmaşık yakaları da deneyebilirsiniz. Bu unsurlar herhangi bir basit düğüne kesinlikle çarpıcı gösterecektir. Zarif bir görünüm için uzun kollarını deneyin. Ya da yumuşak, zarif bir görünüm için hassas bir inci astar gibi küçük bir dokunuş seçin. Düğün gününüzün nasıl göründüğünden bağımsız olarak, düğün gününüzde iyi görünmek istiyorsanız, iyi bir uyum şarttır. Elbisenin sadece eğrilerinizi kucakladığı ve size en iyi kalitenizi gösterdiği için tasarlandığından emin olun. Alternatif olarak, basit bir düğünü zarif bir şeye dönüştürebilirsiniz. Kollarınızı kısaltmayı, arkaya dantel detayı eklemeyi, fermuarları trenin sonuna kadar uzanan saten düğmelerine değiştirmeyi veya daha lüks ve kombine bir görünüm için askısız bir elbise için zarif, dar askılar eklemeyi deneyebilirsiniz. Bu küçük eklemler elbisenize büyük bir faktör katabilir.

You may also like

Leave a comment

Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat