NOVA BELLA TASARIMLARI

Nova Bella tasarımları silüetlerle birleşiyor ve her fırsat için mükemmel manzara yaratıyor; Moda sofistike dünyasında yıllar boyunca, ideal sanatsal görünüm elbiseler elde ettik. Hak ettiğiniz cazibeyi genişleten muhteşem müttefik marka haline geldik, çünkü ortak bir hedefi paylaşarak: Her anı çarpıcı önlükler giymek için mükemmel bir örnek yapmak.

Spread the love
Read More

DÜĞÜN ELBİSE TRENDİ

Gelinlik, diğer tüm unsurlardan daha fazla, gelin treni dönüştürme yeteneğine sahiptir. Önlüğün bu uzatılmış arka kısmı yere uzanır ve yürürken arkanızda yürür ve görkemli bir görünüm yaratır. Tabii ki, tren ne kadar uzun olursa, etki o kadar dramatik olur. İşte en kısatan en uzuna doğru tren türleri, elbise alışverişi sırasında karşılaşacaksınız ve tören sonrası onları telafi edebileceğiniz yollar.

Spread the love
Read More

ELBİSE SANATI

Moda, sanat ve yaratıcılıkta eğlenceli bir maceraya hoş geldiniz. Evet, bazıları için çok cesur. Bir elbisenin tasarımının sanatsal, yaratıcı sürecini baştan sona paylaşmaktan mutluluk duyacağız!

Spread the love
Read More

SONBAHAR DÜĞÜNLERİ İÇİN İLHAM

Merhaba diyebiliriz! Yaz düğünlerini terk ettiğimizde sonbaharın güzel, zengin ve renkli tonları.Çoğu çiftler için sonbaharda evlenmek için yılın mükemmel zamanı. Doğa, gerçekten yapanlar için büyük bir ilham kaynağıdır. Sonbaharı kucaklamanın ve düğününüz için güzel bir şey yaratmanın birçok yolu var!

Spread the love
Read More

HAUTE COUTURE HAKKINDA HER ŞEY

Eminim moda hakkında bir şeyler duydunuz ya da moda dünyasında neler aldınız, haute couture duyarsınız. Daha yaygın olmasa da, haute couture sadece bir ton karışıklığa veya terimin yanlış kullanımına neden olur. Şimdi karışıklığı temizleme zamanı!

Spread the love
Read More

BASİT DÜĞÜN ELBİSESİ

Mükemmel ve muhteşem bir gelin olmak için harika eteklere ve hacılara ihtiyacımız var mı? Zarif görünüm ve minimalist çizgiler, basit bir gelin elbisesini, büyük bir gün için klasik, çok yönlü ve çarpıcı bir görünüm arayan gelinler için güzel bir seçim haline getirir. Modern gelinler ve sade gelinlikler için mevcut olan çeşitli stil ve estetik, her gelinin imajını tamamlar. Madde bir gelinlik ise, mevcut seçenekler sınırsızdır. Ve her mevsimsel yeni trend, gelinler mükemmel olanı seçmek ister. Bununla birlikte, modası geçmiş olabilecek basit ama klasik bir gelinlik her zaman çekici.

Spread the love
Read More
Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat