DENIZ KIZI TARZI GELINLIK MODELLERI

Denizkızı tarzı gelinlik, bir okyanus efsanesi olan denizkızı görünümüdür, bu yüzden  bu elbiseler için uygun bir isim olmuştur. Ayni zamanda balık model olarak da adlandırılırlar. Sırttan başlayıp,  ardından gelinin beline doğru sıkarak, vücudu sarıp diz altından dışarı doğru genişleyen balık modeller, vücut eğrilerini ortaya çıkarıp ve vurguladıklarından dolayı en net hatlara sahip gelinlik modellerinden biri olsa da, inanılmaz derecede çok yönlüdürler ve aklınızdaki herhangi bir düğün temasıyla mükemmel bir uyum sağlarlar. Nefes kesen bir görünüm ile size kendinizi essiz hissetme şansı verir. Hem modern hem de vintage esintilerini ayni anda yansıtan modellere, isteğinize bağlı olarak farklı dantel ve islemelerle de hareket katabilirsiniz.

 

Bunların yani sıra balık gelinliklere eklenen de monte etekler de bu sene oldukça rastladığımız modellerden olacak. Genellikle aileler gelinlik seçiminde oylarını büyük eteklerin on plana çıktığı prenses modellerden yana kullanırlar. İşte bu de monte etekler sayesinde hem aileleri hem de gelinleri mutlu etmek daha kolay. Bir gelin, balık model gelinlik seçerken  vücut proporsiyonu da dikkate almalıdır.

Her farklı balık türü, kendine özgü avantajlar sunar ve farklı vücut şekillerini dahi düzgün formlara sokabilir. Her gelinin zevkleri ve duyarlılıkları için çok sayıda balık model gelinlik vardır. Balık gelinlikler, gelin dünyasında popülerlik kazanan nispeten modern bir tasarımdır.

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap