DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI HAKKINDA HER ŞEY

Fotoğraf ve video, düğün, pasta, mekan ve kıyafetin yanı sıra en önemli iki şeydir. Duvarlarını süsleyecek ve sonsuza dek tutacaklar … En büyük pişmanlıklarınızdan biri olabilir, çünkü daha önce ayarlamadığınız bazı adımlar nedeniyle tekrarlayamayacağınız bir an … İşte bazı ipuçları düğün fotoğrafçılığı!

Fotoğraf Stili Kararı

Birçok fotoğrafçının web sitesine baktığınızdan ve farklı stillere göz attığınızdan emin olun, ardından sizin için doğru olanı seçin. Düğün forumlarının ilham almak ve fotoğraf kavramları için diğer çiftleri düşünmek için harika yerler olduğunu doğrudan öğrenin.

Sanatsal Stil

Fotoğrafçının eşsiz ve benzersiz olabilen kendi kişisel tarzını geliştirdiği kavramıdır.

Belgesel Tarzı

Fotoğrafçılar gazetecilere benzer, tam olarak ne olduğunu ve genellikle herhangi bir fotoğrafı yönetmeden veya sahnelemeden fotoğraf çekme tekniğidir. Adı doğal bir ortam olarak da duyabilirsiniz.

Sanat tarzı

Fotoğrafçılar arka plan filminde ve genellikle editoryal tarzda çekim eğilimindedir. Ancak düğünlerde fotoğraf ışığı çok önemlidir. Düğünü doğal ışıkla vurmaya çalışmalısınız.

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Kiralama?

Düğünde bulunması için bir fotoğrafçı kiralamak veya bir arkadaşınızın bunu yapmasına izin vermek daha ucuz olabilir, ancak her zaman bir pasta veya buket kesmek gibi özel anları yakalama riski her zaman vardır. Bu olayları öngörmek ve deneyim sahibi olmak gerekir. Düğün fotoğrafçılığının ne kadar önemli olduğuna sadece siz karar verebilirsiniz.

Fotoğrafçıyı Nasıl Bulabilirim?

Düğün fotoğrafçıları telefon rehberinde, yerel gazetelerde, çevrimiçi olarak bulmak çok kolaydır, ancak düğün fotoğrafçısı bulmanın en iyi yolu, yeni evli olan arkadaşlara nasıl bulduğunu bulmaktır. Fotoğrafınızın stilini beğendiyseniz, fotoğraflarınızı arkadaşlarınızdan görebilirsiniz ve aynı zamanda fotoğrafçının gün boyunca ne tür bir teknik kullandığını size ilk olarak söyleyebileceksiniz. Başka bir harika kaynak daha önce deneyimi olan birini tanımaktır.

You may also like

Leave a comment

Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat