DÜĞÜN PASTASI SEÇİMİ

Onlarca tat ve şekil arasından muhteşem pastayı seçmek oldukça zor. Şimdi, sizin için bu süreci kolaylaştıracak adımlar için yazımıza göz atın!

1. DANIŞ

Bir pasta tasarımcısı ile üç ay önce iletişime geçin. Bazı fırıncıların programları yaklaşık bir yıl önceden dolmaya başlıyor. Aramanıza nasıl başlarsınız? Son zamanlarda evlenen arkadaşlara ve aile üyelerine tavsiyeleri için sorabilirsiniz. Birçok catering şirketi, resepsiyon alanları, fotoğrafçılar ve çiçekçiler birlikte çalışır.

2. ARAMANI DARALT

Çoğu pasta tasarımcısı, web sitelerinde oluşturdukları şekerlemeleri sergiler; Ayrıca bir telefon görüşmesinden beğenip beğenmeyeceğiniz hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Tarzlarını nasıl tanımlayacaklarını sorun. Geleneksel, sade, zarif, modern, kaprisli, karmaşık mı? Konuk başına tahmini fiyat aralığı sormayı da unutmayın.

3. KONUŞMAYA DEVAM ET

Pasta tasarımcınızı rezerve ettikten sonra, pastayı oluşturmaya başlayacaksınız. İlginizi çeken dergilerdeki profesyonel fotoğrafları onlarla paylaşın. Onlara düğününüz hakkında olabildiğince fazla bilgi verin: konum, formellik seviyesi, elbiseniz, renkler, çiçekler, menü. Profesyonel ekibinizi göstermek için onların iletişime geçmesini sağlayın. Fiyat, kekin büyüklüğüne, onu oluşturmak için gerekli olan emek miktarına ve malzemelerinin maliyetine dayalı olacaktır. Daha deneyimli veya tanınmış profesyonellerin ürünleri genellikle pahalıdır.

4. SÖZLEŞME YAP

Tam olarak ne istediğinizi aldığınızdan emin olmak için, düğünün tarihi, yeri ve zamanı, ayrıca keki üslubu ve lezzetleri dahil olmak üzere tüm ayrıntıların tasarımcıyla sözleşmenizde olup olmadığını kontrol edin. Fikrinizi değiştirdiğinizde ve daha fazla ayrıntı seçtikçe sözleşmeyi güncellemeyi unutmayın.

5. LEZZET DETAYLARI

Düğün pastaları sadece görünüşleri ve sizi nasıl hissettirdiği hakkında değil, aynı zamanda tadı da olmalı. Çoğu fırıncı, kekin kalitesini ve lezzetini test etmek için ücretsiz örnekler sunar.

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap