DUVAK SEÇMEK

Birçok genç kız, bebekliklerinden itibaren düğün günlerini hayal ederler. Gelinlik, duvak, ve hayatlarının aşkıyla yürüdükleri koridor bu hayalin birer parçasıdır. Gelinliğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu yüzden elbiseniz, stiliniz ve düğün temanızla eşleşen mükemmel duvağı bulmanıza yardımcı olacağız. Gelinlerin, gelinlikleriyle en iyi şekilde görünecegi bir duvak tasarımı seçmelerine yardımcı olacak birkaç ipucu sunuyoruz.

Duvak seçerken, en önemli şey tasarım ve detayları artırmanın yani sıra  gelinliğinizin tamamlamasını sağlamaktır. Elbisenizin şeklini ve siluetini anlamak, tasarımı tamamlayan bir duvağı daha iyi seçmenize yardımcı olabilir. Genellikle, belirli elbise şekilleri belirli duvak stilleri ile daha iyi gider. Elbise şeklinizi belirledikten sonra, duvağın uzunluğuna karar verebilirsiniz. Uzun elbiseler için izlenecek yöntem, kumaşın sert şekilde kesilmesini önlemek için elbise üzerinden sorunsuz şekilde akmasına izin vermektir. Her tarz ve temayla eşleşecek çok çeşitli duvak stilleri sunuyoruz.

 

Vintage

Bir vintage düğün teması için, antika boncuklu inciler ve payetler içeren bir duvak seçebilirsiniz.

 

Romantik

Romantik bir düğün için , mumların romantik görünümünü karanlık bir renk düzeni ile birleştirebilirsiniz. Romantik bir düğünde kristalleri olan bir duvak ile dramatik ve zarif bir model seçebilirsiniz.

 

Modern

Modern bir görünüm için, genellikle parmak ucundan süzülen duvaklar düğününüze mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Basit ama zarif olan şık çizgileri duvağınızda buluşturun.

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap