ELBİSE SANATI

Moda, sanat ve yaratıcılıkta eğlenceli bir maceraya hoş geldiniz. Evet, bazıları için çok cesur. Bir elbisenin tasarımının sanatsal, yaratıcı sürecini baştan sona paylaşmaktan mutluluk duyacağız!

Kişiselleştirilmiş tasarım süreçlerimizde müşterilerimize hoş bir deneyim sunuyoruz. İlk buluşmamızda sizi birbirimizi tanımak için showroom’umuza davet ediyoruz. Bu ilk aramayı telefon, e-posta veya çevrimiçi görüntülü sohbet yoluyla da alabiliriz. Yaptığımız gelinliklerin fotoğraflarını gösterebilir ve yapım aşamasında olan bir elbiseyi bile görebilirsiniz.

Birbirimizin ilk sorularını soracak ve cevaplayacağız ve umarım mükemmel gelin / terzi ile eşleşiriz. Eğer iyi bir eşleşirsek, bir tasarım danışmanlığı kuracağız. Eğlenceli ve keyifli bir süreç! Gelinlik için tüm fikirlerinizi gözden geçirir ve sizin için mükemmel bir tasarım oluştururuz. Ayrıca vücut tipinizi, kumaş seçeneklerinizi ve daha fazlasını dikkate alacağız. Bazı gelinlerin akıllarında çok özel bir fikir vardır, bazılarının da korsaj veya etek için bir fikri vardır, ancak gerisini anlayamazlar. Bazı gelinler en sevdikleri kıyafetlerin fotoğraflarını, hatta kumaş parçalarını bile getirebilir. Bazı gelinler filmlerde gördükleri muhteşem gelinliklerden ilham alırlar. Kumaş ve süsleme seçenekleri de.

Tasarımınız tamamlandıktan sonra ölçümlerinizi yapacağız. Bu, elbiseyi gerçek kumaştan çıkarmadan önce tasarım ayrıntılarını incelemeye ve mükemmel bir uyum yaratmaya yönelik bir girişimdir. Bu özellikle pahalı kumaşlarla çalışırken önemlidir. Elbisenizin el yapımı detayları varsa – bu örnekler ipek çiçekler, dantel, boncuklu saçak veya boncukların çalışmasını onaylamak için oluşturulacaktır. Elbiseniz seçtiğiniz kumaştan kesilecek ve ince dikiş ve haute couture teknikleri kullanılarak dikilecektir. Tüm el yapımı detaylar oluşturulacak. Mükemmel uyum sağlamak için daha fazla bağlantı gerekebilir. Hem uzunluğu hem de tüm detayları onayladıktan sonra elbiseniz sizin için hazır!

You may also like

Leave a comment

Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat