EN POPÜLER DÜĞÜN YERLERI PLAJLAR!

Dürüst olmak gerekirse, büyük, abartılı bir düğün planlamayı hayal eden o kitleye artık rastlamıyoruz. Eğer bu yaz evleniyorsanız güzel bir gün batımı ya da incecik kumlar üzerin de bir törenin içinizi ısıttığına eminim. Geleneklerimize biraz uzak olduğu için, kendi töreniniz için ,deniz kenarında bir yer düşünmemiş olabilirsiniz, ama biraz araştırma yaparak plajda yapılan törenlerden ilham alacağınıza eminim. Bu yüzden sizi yazımızı okumaya davet ediyoruz. Şimdiden ikna olabileceğiniz birkaç açık faktör kesinlikle var!

Yapmanız gereken bir plaj düğün paketi seçip onun renklerini ve diğer birkaç detayı seçmektir. Gerçekten oldukça pratik, çünkü çok sayıda gelin ve damat çok meşgul ve geleneksel bir düğünü planlamak için asla zamanları yok. Çok fazla planlama gerektirmeyen muhteşem bir düğün etkinliğini bir araya getirmeyi kim istemez ki?
Plaj düğünlerinin bu kadar popüler olmasının bir diğer sebebi de, tüm düğün fotoğrafları için zemin olarak güzel zümrüt yeşili suları olan kumlu bir plaj!

Gördüğümüz en güzel fotoğraf örnekleri gün batımında değil mi? Fotoğrafçıların altın saat olarak adlandırdıkları bu olgu, mükemmel aydınlatmaya sahiptir ve gelinlerin fotoğrafları kesinlikle kusursuz olur. Gerçekten çok romantik! Bu tarz bir aydınlatmayı yakalamanın tek yolu bu ve gerçekten sadece kendiniz için değil, aynı zamanda misafirleriniz için de muhteşem ve unutulmaz bir etkinlik yaratmanın en iyi yoludur.Bir de isin mali açıdan ciddi rahatlatan bir boyutu var! Düğün paketiniz, ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir, böylece fiyat noktası sizi sarsmaz. Ayrıca size hayallerinizdeki bazı detayları uygulamak için bir alan sağlanır.

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap