Gelinlik Ayakkabıları Trendleri

Kadınsı ve romantik gelinlerin en sevdiği renk, utangaç pembe çıplak ayakkabılara en harika alternatiftir. Rüyadan renge, pastelten somon esintisine kadar, bu rüya rengi renk rüya düğününüzü coşkuyla tamamlayacak.

Aksesuarlarımızın da gelinin ayakkabılarına yaydığı 3d çiçekler. Bu sevimli ve maksimalist ayakkabılar düğün coşkunuzu yansıtır. Tutku ve sevginin dokunuşu, Fransız dantelinin klasik silüetleriyle yeni bir kimlik kazanarak düğün zarafetinizi tamamlıyor. Özellikle şeffaf detaylarla dekore edilmiş bir tutam klasik hava, gizem ve modernizme katkıda bulunur. Klasik zarafet için vazgeçilmez, düğün ayakkabılarınıza ekstra romantizm katacak.

Geniş ve zarif duruşu ile inci işlemeli ayakkabılara bir göz atmalısınız. Beyaz geline dokunmak için gelinin yeni rengine yumuşak mavi ile dokunun. Kumaş ve işleme detayları ile modern silüetler, romantizm akışı ile en özel gününüz için mükemmeldir. Kristalin en parlak şekliyle süslenmiş ayakkabılar, göz alıcı görünümünüze ekstra bir ayrıntı katacak. Parlak cilalı bu silüetler, klasik veya klasik görünmenizi sağlar.

 

Zerafetinizden ve konforunuzdan ödün vermek istemiyorsanız, işlemeli bale ve zarif sandaletlerle mükemmel bir gece geçirebilirsiniz. Böyle bir romantizmle, doz gerekmeyecekti. Düğününüzün başında ya da partinizden sonra olsun, spor ya da maskeli siluetleri havada rahat bir zarafet göstermek için kesinlikle denemelisiniz

You may also like

Leave a comment

Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat