Tüm gelin adaylarını mutlu etme arzusundan doğan Nova Bella, kurulduğu günden bu yana çalışmalarını daima bütünsel bir kalite anlayışı ile benimsemiştir. Koleksiyonlarımızı geniş bir ürün yelpazesi veya özel tasarım seçenekleri ile müşterilerimize sunuyoruz. Nova Bella gelinlikleri çarpıcı dantel motifleri ile süslenmiş ustaca tasarlanmış bir çalışma ile yapılmaktadır. Kaliteli kumaşlar, özenle seçilmiş detaylar, sizi mükemmel hissettiren lisanslı Swarovski kristalleri ve işlemeli dantellerle süslenmektedir.

Tüm modeller ustaca tasarlanmış yaratıcılık ve özel dikiş teknikleri uygulanarak elde edilir. Bu nedenle hedefimiz müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayabilmek ve onlara istekleri doğrultusunda ulaşabilmek ve her stile hitap eden tasarımlar sunmaktır. Nova Bella, moda trendlerini benzersiz stillerle birleştirerek farklı koleksiyonlar sunmaktadır. Randevudan teslimata kadar her ziyaretinizde ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

Nova Bella mağazaları size rahat bir ortamda farklı seçenekleriyle birlikte eşsiz bir gelinlik seçimi deneyimi sunmaktadır. Amacımız size gelinliğinizi seçerken her konuda yardımcı olabilmek, hayallerinizdeki gelinliği gerçekle buluşturmaktır. Her gelinin rüya elbisesini bulurken kahkaha ve sevgi dolu unutulmaz bir yere götürülmesi gerektiğine inanıyoruz ve Nova Bella’daki ekibimiz bu harika yolculukta uzman rehberleriniz olacaktır!

Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat