İLHAM VEREN SONBAHAR ESİNTİLERİ

Yaz düğünlerini arkamızda bıraktığımız bu günlerde sonbaharın güzel, zengin ve renkli tonlarını selamlayabiliriz. Birçok çift için, sonbaharda evlenmek yılın mükemmel zamanıdır. Doğa gerçekten olanlar için mükemmel bir ilham kaynağı… Sonbaharı kucaklamanın ve düğününüz için güzel bir şey yaratmanın birçok yolu var!

Sonbahar, büyük gününüz için mükemmel zemini oluştururken gerçekten sizin için farklı fikirler sunuyor. Yapraklar düşmeye başladıkça ve manzaralar koyu kırmızılara ve koyu kadife kahverengi tonlarına dönüştüğü için, sıcak, tatlı fotoğraf karelerini hayal edin. Doğal malzemeler ve organik renk şemaları mükemmel bir görünüm sunacak ve şüphesiz rüyalardaki bir tabloyu oluşturacak. Ayrıca rahat, samimi ve romantik bir his yaratmak için mekanınızın etrafında güzel fenerler, mumlar kullanabilirsiniz. Belki de bulunduğunuz yerde açık ateş yakacak kadar şanslı olabilirsiniz.

Bu sezon, çeşitli çiçek açan güzellikleri sunuyoruz; Tarzınıza en uygun çiçek gücünü seçin! Tül, boncuklu ya da kristallerle süslenmiş 3 boyutlu apliklerden, süslenmiş eteklere kadar…Arka arkaya çekilen fotoğraflarla düğününüzün yıldızı sizsiniz, bu yüzden her açıdan mükemmel bir gelinlik şarttır. Danteller, payetlerin parıltısı göz kamaştırıcı metalik iplikler senin için var. Bu detaylar gelinliklere her bakışta kusursuz bir ışıltı verir. Alternatif olarak, tüyleri de kullanabilirsiniz.

 

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap