MAKYAJ IPUÇLARI

Düğününüz muhtemelen hayatınızın en çok fotoğraflanan günüdür. Ve elbette, oturma düzenlemeleri, müzik, yemek ve dekor gibi mükemmel bir şekilde yapılmasını istediğiniz çok şey var. Doğal olarak, planlamanın bazı yönleri, düğün günü makyajınız da dahil olmak üzere, beklenmedik bir şekilde kriz yaratabilir. Ancak, gelin adaylarına vereceğimiz ipuçları sayesinde bu krizi kolayca çözeceksiniz. Bu yüzden tüm düğün günü makyajı için güzellik dünyasına biraz göz atalım. İstediğiniz etkiyi yaratmanıza yardımcı olacak on adet makyaj ipucu.

Gelin makyajınız için  birkaç prova çalışması yapmak gerekir, özellikle de kendiniz yapıyorsanız, ne kadar sürdüğünü bilmek önemli.  Makyajınıza karar verirken, tüm gün dayanması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın çünkü sık sık yeniden tazelemek ile uğraşmak istemezsiniz. Bu özellikle ruj için geçerlidir. Sadece rujunuzu fotoğraflar için yeniden uygulamak isteyebilirsiniz, bu yüzden genel görünümünüzün tam olmadan tamamlandığından emin olun. Fondöteninizi seçerken, fotoğrafların cildinizdeki kırmızı ve pembe çizgileri toplayacağını unutmayın, bu nedenle bunu dengelemek için fondötende sarı tonlar isteyeceksiniz. Temelini sarı tonlu yumuşak bir yüz pudrası ile ayarlayarak mat bir görünüm kazandırın. İyi bakımlı kaşlar gerçekten de görünüşünüzü güzel tamamlayabilirler, bu nedenle düğün öncesi bir hafta ya da daha profesyonel bir şekilde şekillendirmeleri için onlara zaman ayırın. Gerekirse onları renklendirin ya da küçük bir belirginlik eklemek için bir kaş kalemi kullanın. Bronzer, sağlıklı bir ışıltı katmak için ne iyi silahınız. Alnınız, burnunuz, göğsünüz gibi yanık teninizin yanı sıra yanak kemiklerine de mutlaka uygulanmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yanak kemiklerinizi vurgulamak için allık kullanıyorsanız, krem ​​pudrasını tozdan daha kalıcı olduğunu ve yüzünüze doğru noktalarda güzel bir parlaklık kazandırabileceğini unutmayın.

İki veya üç göz farı gölgesini birleştirmeyi deneyin, kirpik çizgisine doğru ilerlerken giderek daha koyulaştırın. Genellikle kahverengi ve gri tonları bu sene oldukça popüler. Krem göz gölgeleri tozlardan daha uzun ömürlüdür ve fondöteninizin her yerinde de  lekelenme yapmaz. Sadece belirli markaların katlanmaya eğilimli olabileceğinden onları mutlaka onları tercih edin. Düğün fotoğraflarınızı bozabilecek parlak lekelerden kurtulmak için gün içinde kullanışlı kağıtlarla yüzünüzü temizleyin. İstediğiniz görünüme ulaştıktan sonra, rahatlayın ve gülümsemenin tadını çıkartın.  Bu senin büyük günün ve endişelenmek istediğin son şey, makyajının nasıl göründüğü.

 

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap