NEDEN AKSESUARLARA İHTİYACIMIZ VAR?

Bazı gelinler düğün aksesuarlarını seçmekte zorlanır. Ancak, seçimlerin sizi nasıl hissettirdiği de çok önemlidir. Çok çeşitli düğün aksesuarları mevcut olabilir, ancak bunların hiçbiri size bağlı olmamalıdır. Kendi düğününüz için hangi aksesuarları seçeceğinizden emin değilseniz, blogu kontrol etmeyi unutmayın!

Neden aksesuarlara ihtiyacım var?

Aksesuarlar genellikle gereksiz ayrıntılar olarak görülür, ancak görünüm çok uzun zaman önce kaldı. Gelin aksesuarları, en basit gelinliklerin bile geliştirebileceği ve gelinliklerinizin genel düğün temanızla eşleşebileceği şık bir dokunuş katar. Küçük bir tüy detayının 1920’lerin görüntüsünü nasıl tamamlayacağını veya prensesten ilham alan bir gelinlik için mükemmel parlaklığın nasıl mükemmel olduğunu hayal edin. Bazı gelin aksesuarları bir gelenek olarak başladı.

Örneğin, bir örtü, bir gelinin saflığını simgeleyen bir geleneğin parçasıdır. Bu günlerde, çoğu gelin sembolik anlamı bilmeden aksesuarların estetik değerlerine daha fazla odaklanıyor. Sonuçta, her şey size bağlı. Düğün gününüzde kendinizi güzel ve rahat hissetmenizi sağlayan hiçbir şeyden kaçının. Düğün aksesuarları, geçmiş olsunlar, eğlencelidir ve düğün gününüze ekstra bir dokunuş katabilir. Jartiyer, pelerin, buket ve daha fazlası … Düğün gününüz için harika düğün aksesuarlarını birleştirebilirsiniz.

Duvak Perdeler,

Yıllar önce Eski Yunanlılar ve Romalılar tarafından belirlendi. Kötü ruhların derin korkusundan dolayı, peçe gelinleri korumak için kullanıldı. İlk perdeler kalın ve kırmızıydı ve gelin başını kapattı ve onlara göre kötülüğün ruhlarını korkuttu. Peçe desenlerinin arkasında birçok farklı anlam vardır ve baktığınız zaman ve kültüre bağlı olarak farklı nedenler bulabilirsiniz. Ancak günümüzde bir gelin olarak, istediğiniz herhangi bir peçe stilini seçebilir ve sadece gelinin görünüşünü geliştirdiğini ve kötü ruhları korkutmayacağını bilirsiniz. Yıllar geçtikçe, uzun perdeler stilde önemli ölçüde değişti. Ancak bugün peçe çoğunlukla gelinin tarzına dayanmaktadır. Birçoğu peçe geniş veya çiçek taçlarını veya bazı geleneksel taçları tercih eder.

Saç aksesuarları,

En önemli şeyler son rötuşlar: ayakkabı, mücevher ve özellikle gelin saç aksesuarları. Basit veya parlak bir saç tokası stilinizi değiştirebilir ve geliştirebilir, böylece doğru olanı seçmeniz gerekir! Süslenmiş taçlardan vintage esintili saç taraklarına kadar, bu gelin saç aksesuarları büyük gününüz için mükemmel bir tamamlayıcı olabilir. Saç severler saçlarını açık tutmayı planlayan kızlar için idealdir. Saçınızı düzenli tutmaya ve güzel bukleler arasındaki yüze sıcaklık eklemeye yardımcı olur.

Eldiven

Şimdi daha da aşağıya iniyoruz, hepimiz gelinin görünümünü tamamlamak için bazı gelinlerin giydiği eldivenleri biliyoruz. Birkaç çeşit düğün eldiveni vardır!

Hangisi sizin için doğru seçim?

Parmaksız eldivenler halka değişimine mükemmel bir alternatiftir. Parmaklarınız kapalı olmadığından kendinizi çok beklenen sembolik bir törenle hissetmeyeceksiniz. Bunları uzun veya kısa formlarda bulabilirsiniz, bu da ince kulplarınızın fotoğraf çerçevelerinde zarif görünmesini sağlar. Kısa eldivenler veya bilek eldivenleri uzun kollu gelinlikler için mükemmeldir. Elbiseler gibi eldivenler de farklı malzemelerden ve kumaşlardan yapılır. En basit kural, elbisenizin kumaşını tamamlayan bir malzeme seçmektir. Ayrıca düğünün temasını ve mevsimini de düşünün.

 

You may also like

Leave a comment

Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat