SADE GELİNLİK MODELLERİ

Kusursuz ve muhteşem bir gelin olmak için büyük etekler ve pilelere ihtiyacımız var mi? Zarif bir bakış açısı ve minimalist çizgiler, sade bir gelinlik giymeyi büyük bir gün için klasik, çok yönlü ve çarpıcı bir görünüm arayan gelinler için hoş bir seçim haline getirir. Ve modern gelinler için mevcut olan stil ve estetiğin çeşitliliği ile sade gelinlikler, her gelinin görüntüsünü tamamlar.

Gelinlik söz konusu olduğunda, mevcut seçenekler sınırsızdır. Ve her mevsime özel yeni trendler ile gelinler mükemmel olanı seçmeyi ister. Bununla birlikte, tarzın dışında kalabilecek sade ama klasik bir gelinlik her zaman ilgi çekicidir. Bu tarz gelinlikler genellikle çok az süslemeli veya süslemesiz minimal şekilde dekore edilmiş bir görünüme sahiptir. Bununla birlikte, sade bir elbiseye sahip olmak, masum ve mütevazı, sıkıcı veya düz olmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez.

İşte sade gelinlikleri kendinize özel bir sekle getirmek için bazı ipuçları!

Görünümünüze gerçek bir klasik detay eklemek için saten ya da dantel eldiven kullanmayı deneyin ya da zarif ve sofistike gözüken detaylı eldivenlerle modern bir yaklaşım sergileyin. Bununla birlikte, aksesuarlarla aşırıya kaçmaktan kaçının, bir ya da iki adet özenle seçilmiş parçayı seçerek sade elbiseyi lüks, tasarımcı görünümü ve hissi verin.

Kare, kolsuz ya da yüksek boyun gibi farklı yakalar deneyin ve zarif bir görünüm için dantel aplikelerle süsleyin. Ayrıca boncuk, payet ve dantel ile karmaşık yakalar da deneyebilirsiniz. Bu unsurlar herhangi bir sade gelinliği kesinlikle çarpıcı gösterecek. Zarif  bir görünüm için onları uzun kolları deneyin. Ya da yumuşak, zarif bir görünüm için hassas bir inci astarı gibi küçük bir dokunuş tercih edin.
Gelinlik gününüzün neye benzediğine bakmaksızın, düğün gününüzde iyi görünmek istiyorsanız iyi bir uyum şarttır. Elbisenin, sadece sizin eğrilerinize sarıldığı ve en iyi özelliklerinizi gösterdiği için tasarlandığından emin olun. Alternatif olarak, sade bir düğünü bile zarif bir şeye dönüştürebilirsiniz. Kovanlarınızı kısaltmayı, arkada bir dantel detayı ekleyerek, fermuarları trenin sonuna kadar uzanan saten düğmelerle değiştirerek veya daha lüks ve bir araya getirilmiş görünüm için askısız bir elbise için zarif, dar askıları ekleyerek deneyebilirsiniz. Bu küçük eklemeler elbisenize çok büyük bir hava katabilir.

 

 

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap