SENİN GELİN STİLİN HANGİSİ?

Gelinliğiniz hayatınızda giydiğiniz en önemli elbise! İçinde sahip olduğunuz his ve yasayacağınız hatıralarla, doğru olanı seçmek oldukça önemli. Her gelin düğün gününde bir prenses gibi görünmek ister ve bu gelinlik güzel bir dantel korse ve tam saten etek ile bir peri masalını anımsatmalıdır.

Seçebileceğiniz birçok gelinlik stili ile, hangi tarzın size en uygun olduğunu bilmek neredeyse imkansız. Gelin sizin için en iyi gelin stilini keşfedelim!

Vintage: Vintage gelin stili, geçmişin gelin stilini kapsar ,rahat ve modern çizgileri birbiriyle karıştırır. Doğanın güzelliğinden ilham alarak ve dogalligin on plana çiktigi kesin.

Klasik: Klasik gelin stili, aile ve düğün gelenekleri üzerinde sekillenir, ancak kişisel bir dokunuşla, basit dokunuşlar ile tarzini yansıtmak zor değil.

Modern Minimalist: Modern minimalist gelin tarzı, temiz hatlar ve sadelikle ilgilidir. Daha az detay her zaman kabul gorur.

Seksi: Bu tarz çarpıcı, ışıltılı ve dikkat çekici ayrıntılarla dolu. Cesur boncuklar ve dekolteler, bu tarza mükemmel bir şekilde katkıda bulunur.

Rüya Prensesi: Hayalindeki prenses gelin stili, bir peri masalı anı yaratmakla ilgilidir. Kadınsı detaylar, hafif kumaşlar ve rüya gibi dokunuşlar rüya prenses gelin stilini hayata geçirir.

Rustik: Rustik şık gelin tarzı, romantik ve doğal detayları birlikte zahmetsizce bir araya getirir. Rüya gibi dantel ve yumuşak hatlar, herhangi bir şık gelin stiline mükemmel bir yaklasim.

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap