ŞIK MI RAHAT MI?

Doğru ayakkabı gerçekten harika bir kıyafeti tamamlayabilir ve düğün ayakkabılarınız karar verdiğiniz son şeylerden biri olsa da, gelinliğinizde çok önemli rol oynar. İşte bu yüzden sadece muhteşem değil, aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılayan bir şey seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz düğün ayakkabılarının tarzı, elbisenizin tarzından, eteğin uzunluğundan, kendi boyunuzdan ve yapınızdan etkilenebilir. Düğün ayakkabılarınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler.

Ayakkabılarınız görünecek mi…

Gelinlik giyerken ayaklarınız görünürse, kıyafetinizle iyi çalışan ayakkabılar bulmanız gerekecektir. Başlamak için ilk yer, düğün elbisenizin tarzını ve hangi ayakkabı tarzının elbisenizin ve yapınızın orantısını yansıtacağını belirlemektir. Örneğin, elbiseniz uzun ise, bir çift nokta veya açık ayak topuklu ayakkabılar iyi eşleşecektir.

Ayakkabılarınızı elbiselere mükemmel bir şekilde uydurmak isterseniz, düğün ayakkabılarınız için alışverişe gittiğinizde, düğün elbisenizi veya gelinlik kumaşınızın renk örneğini almak iyi bir fikirdir. Tam olarak eşleşemezseniz, elbisenizdeki süslemeyi veya mücevherinizi ayakkabılarınızla eşleştirmeye çalışın. Bu zorluğun üstesinden gelirseniz, ayakkabılarınızı kolaylıkla hazırlayabilirsiniz, hatta ayakkabı tasarımcısından ayakkabılarınızı giymeniz için ekstra bir kumaş vermesini isteyebilirsiniz.

Eğer ayakkabılarınız görünmeyecekse …

Hiç kimse ayaklarınızı görmeyecekse, ayakkabıların elbisenin üzerindeki dantel rengine mükemmel uyuyorsa, yeterli. Bu, mükemmel bir şekilde uyuşan ama uzun süre giymek için rahatsız edici bir şey giymek yerine, daha pratik ve rahat bir ayakkabı tercih etme şansına  sahip olduğunuz anlamına gelir.

Çıplak, ten rengi, fildişi, beyaz veya hatta pembe, lavanta ve bebek mavisinin pastel tonları gibi renkler kurtarıcı seçimlerdir. Ancak, tüm gece dans etmek gibi bir isteğiniz yoksa ve ayaklarınızı gören birinin olma ihtimali oldukça düşükse, istediğiniz herhangi bir renkte bir çift rahat topuklu ayakkabı, ayakkabı veya rahat bir topuk tercih edebilirsiniz.

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap