SİZİN İÇİN ÖZEL, SİZİN İÇİN EL YAPIMI!

Düğün gününüz gerçek aşkınızın ve bağlılığınızın nihai kutlamasıdır. Gelin olarak, tüm gün boyunca ilgi odağısınız.

Özel Tasarım

Her kız düğün gününde özel bir elbiseyi hak ediyor ve en iyi ne istediğini bildiğine inanıyoruz! Nova Bella, sizin için doğru olmayan elbiseleri denemek için saatler harcamak yerine özel gelinlikinizi tasarlamanıza yardımcı olsun.

Özel Boyutlandırma Nova Bella özel boyutlandırma hizmeti sunar: Elbiseniz vücut şeklinize uyacak şekilde ayrı ayrı boyutlandırılır ve özel olarak üretilir. Bir artı boyutu veya minyon gelin için, sipariş elbise için yapılmış siluet büyük bir gün daha güzel ve daha rahat hissetmenizi sağlayabilir siluet daha iyi bir orana sahip olabilir!

İnanılmaz Kalite Düğününüzün kalitenin her şey ifade ettiği bir zaman olduğunu biliyoruz. Kumaş kalitemiz ve teknemiz, sunduklarımızdan iki kat daha pahalı olan üst düzey elbiselerden gelinlerin neler alabileceğini karşılar veya aşar. Nova Bella, kalite ve saygınlığı yansıtan ayrıntılar ve nüanslarla dolu zengin, görsel ve özel bir dil yarattı. Bu tasarım kompozisyonu, geçmişten esinlenen zamansız zarafeti, günümüzün çağdaş, şık ve soğukkanlı olmayan tavrı ile birleştirerek aranan ve eşsiz gelinlikler yaratır.

En kaliteli profesyonellerden oluşan bir ekip, özenle el işi olan lüks malzemelerden yapılmış zarif elbiseler yaratmak için özenle seçildi. Her elbise kişiye özel yapılır, her gelinin hayalini en küçük ayrıntısına kadar heyecan verici bir gerçeğe dönüştürür.

You may also like

Leave a comment

Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat