SONBAHAR DÜĞÜNLERİ İÇİN İLHAM

Merhaba diyebiliriz! Yaz düğünlerini terk ettiğimizde sonbaharın güzel, zengin ve renkli tonları.Çoğu çiftler için sonbaharda evlenmek için yılın mükemmel zamanı. Doğa, gerçekten yapanlar için büyük bir ilham kaynağıdır. Sonbaharı kucaklamanın ve düğününüz için güzel bir şey yaratmanın birçok yolu var!

Sonbahar, büyük gününüz için mükemmel bir zemin yaratıyor ve sizin için farklı fikirler sunuyor. Yapraklar düşmeye başladığında ve manzaralar koyu kırmızı ve koyu kadife kahverengi tonlara dönüştüğünde sıcak, tatlı fotoğraf çerçevelerini hayal edin. Doğal malzemeler ve organik renk şemaları mükemmel bir görünüm sunacak ve kesinlikle rüyalarda bir resim yaratacaktır. Rahat, samimi ve romantik bir his yaratmak için alanınızın etrafındaki güzel fenerleri, mumları da kullanabilirsiniz. Belki bölgenizde açık ateş yakacak kadar şanslısınız.

Bu sezon çeşitli çiçek açan güzellikler sunuyoruz; Tarzınıza en uygun çiçek gücünü seçin! Tül, boncuklu veya 3 boyutlu apliklerden kristallerle süslenmiş, süslenmiş etek. Arka arkaya çekilen fotoğraflar ile düğününüzün yıldızısınız, bu nedenle her açıdan mükemmel bir gelinlik gereklidir. Dantel, pullu ışıltı, göz kamaştırıcı metalik iplikler sizin için var. Bu detaylar gelinliklere her bakışta mükemmel bir ışıltı verir. Alternatif olarak, tüyleri de kullanabilirsiniz.

You may also like

Leave a comment

Rezervasyon

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

Open chat