TERZİLİK VE SANATI BULUŞTURMAK

Moda, sanat ve yaratıcılıkta eğlenceli bir maceraya hoş geldiniz. Evet, bazıları için oldukça cesurca…Başından sonuna kadar bir elbisenin tasarımının sanatsal, yaratıcı sürecini sizinle  paylaşmaktan keyif duyarız!

Kişiselleştirdiğimiz tasarım süreçlerimizde müşterilerimize güzel bir deneyim sunuyoruz.

ilk buluşmamızda birbirimizi tanımak için sizleri showroomlarimiza davet ediyoruz. Bu ilk görüşmeyi telefon, e-posta veya çevrimiçi görüntülü sohbet yoluyla da alabiliriz. Yaptığımız gelinliklerin fotoğraflarını gösterebilir hatta yapımı devam eden bir elbiseyi bile görebilirsiniz. Birbirimizin ilk sorularının tümünü sorup yanıtlayacağız ve umarım mükemmel gelin / terzi eşleşmesi yapacağız. Eğer iyi bir eşleşme olursak, o zaman bir tasarım danışmanlığı kuracağız.

Bu eğlenceli ve keyifli bir süreç! Gelinliğiniz için tüm fikirlerinizi gözden geçiririz ve seveceğiniz mükemmel bir tasarım yaratırız. Ayni zamanda vücut tipiniz, kumaş seçimleriniz ve daha fazlasını dikkate alacağız. Bazı gelinlerin aklında çok özel bir fikri vardır ve diğerleri korsaj veya etek için bir fikre sahiptir, ancak geri kalanını anlayamazlar. Bazı gelinler beğendikleri kıyafetlerin fotoğraflarını veya kumaş parçalarını hatta kendi çizimlerini bile getirebilirler. Bazı gelinler filmlerde gördükleri fantastik gelinliklerden dahi ilham alır. Kumaş ve süsleme seçenekleri de .

Tasarımınız kesinleştikten sonra, ölçümlerinizi yapacağız. Bu, tasarım detaylarını çalışmak ve elbiseyi gerçek kumaştan çıkarmadan önce mükemmel uyumu yaratmak için bir denemedir. Bu işlem, özellikle pahalı kumaşlarla çalışırken hayati önem taşır. Elbisenizde el yapımı detaylar varsa – ipek çiçekler, dantelli, boncuklu saçak veya boncuk işlerini onaylamak için bu örnekler oluşturulacaktır. Elbiseniz seçtiğiniz kumaştan kesilecek, ince dikiş ve haute couture teknikleri kullanılarak dikilecektir. Tüm el yapımı detaylar oluşturulacak. Bu işlem mükemmel uyumu sağlamak için daha fazla bağlantı gerektirebilir. Hem uzunluk hem de tüm detayları  onayladıktan sonra elbiseniz sizin için hazır!

 

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap