TÜM DÜNYAYA MUTLULUK GÖNDERİYORUZ

Nova Bella gelinlikleri, sizlerin talepleri hakkında yapılan araştırmalar sonucunda ilham alınarak tasarlanır. Net çizgiler, islemeli danteller ve gösterişli nakışların dokunuşları ile dolu gelinliklerimiz, bir gelinin doğal güzelliğini arttırmak için sadece el isçiliği kullanılarak üretilir. Sizlerden gelen sorular ve Nova Bella hakkındaki her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

İNTERNET ÜZERİNDEN DOĞRUDAN BİR ELBİSE SATIN ALABİLİR MİYİM?

Evet. Tüm dünyaya mutluluk gönderiyoruz!

Ayrıca, sadece bizim tasarımlarımızdan birini seçmek zorunda değilsiniz. Nasıl bir tasarım isterseniz isteyin Nova Bella atölyelerinin kapıları size sonuna kadar açık.

Gelinlik seçiminiz, yapacağınız en önemli ve kişisel kararlardan biridir. Bir gelinlik satın almak oldukça kişisel bir süreçtir ve bir danışman uzmanlığını gerektiren bir işlemdir. Sağladığımız danışmanlık sisteminden faydalanmak için ille de showroomlarimiza gelmeniz gerekmez, bizimle iletişime geçebileceğiniz tüm platformlar üzerinden, tasarımcı arkadaşlarımıza gelinliğiniz hakkında soruları sorabilirsiniz. Günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılacağını göreceksiniz. Bu süreçte sizden istediğiniz modeli belirlemenizi ve sizler için oluşturduğumuz form üzerinden ölçülerinizi bize iletmenizi istiyoruz. İşte bu kadar!  Bunun yani sıra kalitemizi ve işçiliğimizi görmek ve ürünlerimizi şahsen deneyimlemeniz adına şeffaf biz hizmet hizmet sağlamaktayız. Nova Bella ekibi ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda sizlere  titiz davranır ve tüm gelinlerimizi mutlu etmek için onlarla tüm detayları paylaşır.

FİYATLARA NASIL ULASABILIRIM?

Sadece yetkili Nova Bella satış temsilcileri fiyat teklifi verebilirler. Lütfen doğru fiyatlandırma için mağazalarımızı ulaşın ve bölgenize en yakın şubemize danışarak fiyat bilgisi ve ürün kullanılabilirliği elde edin. Bunun yani sıra şehir ve ülke dışındaki müşterilerimiz de bizlere ulaştığı tüm platformlardan ürünlerin fiyatları hakkında bilgilendirilir. Çünkü amacımız her daim ulaşılabilir bir marka olmaktır.

MODELLERINIZ UZERINDE BAZI DEĞİŞİKLİKLER YAPMAK İSTİYORUM, BU OLABİLİR Mİ?

Evet herhangi bir gelinliği kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Lütfen yetkili bir satıcıyla iletişime geçin ve elbisenizi kişiselleştirme sürecinde size yardımcı olmalarını isteyin.

BUYUK BEDENLERINIZ VAR MI?

Tüm koleksiyonlarımız için farklı beden grafiklerimiz var. Referans için web sitemizdeki koleksiyonlarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca yetkili bir satıcıyla iletişime geçebilirsiniz ve beden bilgileri konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

ELBİSELERİN BASKA RENKLERINI YAPTIRMAK MUMKUN MU?

Evet! Bütün elbiselerimiz için zengin bir renk skalamız var . Detaylar için bizlere ulaştığınızda renk seçeneklerine göz atabilirsiniz. Sunulan bazı renkler kumaşa ve tasarıma uygun olmalıdır. Renk örnekleri ve seçenekler için yetkili bir Nova Bella satıcısına da başvurabilirsiniz.  Özel bir kesim ve renk hizmeti de talep edebilirsiniz. Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik için lütfen yetkili bir satıcıya danışın.

EKSTRA KUMAŞ VE AKSESUARLAR SATIN ALABİLİR MİYİM?

Çiçek buketleriniz için fazladan kumaşlar partiniz için ekstra sac aksesuarları veya renklerinizi koordine etmeye yardımcı olacak daha fazla kumaşa ihtiyacınız varsa, bunu yetkili satıcınızdan talep edebilirsiniz.

 

You may also like

Hayallerinizdeki gelinlik için sizi showroomlarımıza bekliyoruz. 

Rezervasyon Yap